Gaukite pasiūlymą

Mielai padėsime jums ir jūsų verslui augti.

Užpildykite apačioje esantį kainoraštį įvesdami savo el. paštą ir mes su jumis susisieksime kiek galėdami greičiau. Taip pat kilus papildomiems klausimams galite apačioje rasti ir mūsų kontaktinius duomenis. Visada maloniai išklausome savo klientų.

Kainų skaičiuoklė

Kaina už teikiamas paslaugas yra lanksti – įvertinama pagal pirminių dokumentų skaičių, personalo dydį, sezoniškumą ir kitus klientui aktualius faktorius. Minimali kaina yra aptariama kiekvienu atskiru atveju, visada vertiname verslo perspektyvą.

Šios kainos yra orientacinės. Sutarties kaina derinama su kiekvienu klientu atskirai, suderinus pasirašoma paslaugų atlikimo sutartis. Sutarties kaina gali būti kintama ir pastovi – aptariama su kiekvienu klientu atskirai.  Paprasta administravimo valanda orientaciškai kainuoja 25 €/h, prioritetinė – 50 €/h.

Mes galime tvarkyti ir tik dalį jūsų apskaitos darbų. Pagal jūsų poreikius tai gali būti darbo užmokesčio, ilgalaikio turto, atsargų apskaita. Arba tai gali būti tik jūsų mokėtinų mokesčių apskaičiavimas, deklaravimas, naudojantis jūsų pačių organizuojamos apskaitos duomenimis.

Maloniai išklausysime Jūsų

Susisiekite

info@daovera.lt

PASKAMBINKITE NUMERIU:

+370 682 27744

Gaukite nemokamą konsultaciją

Įveskite savo duomenis ir palikite savo žinute. Būtinai su jumis susisieksime.
Pasirūpinsime Jūsų ramiu miegu.

Didelį dėmesį skiriame darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, nuolatos giliname žinias įvairiuose seminaruose bei kursuose. Nuolatinis žinių atnaujinimas ir jų pritaikymas padeda greitai surasti racionalų ir ekonomiškai naudingą sprendimą.